Επιτυχόντες Σπουδαστές στα ΑΓΓΛΙΚΑ

ΚΕΝΤΡΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ Ε. ΓΑΛΟΥΖΙΔΟΥ

2011
B1 
(ΜΑΪΟΣ 2011)

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ
ΤΕΡΙΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

 
B2
(ΜΑΪΟΣ 2011)

ΑΛΙΚΑΝΙΩΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΓΙΟΥΡΟΥΚΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΓΛΥΚΟΥ ΜΕΛΙΝΑ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΟΥΦΙΡ ΜΑΡΙΟΣ
ΜΗΤΣΟΥΡΑ ΡΟΔΗ
ΝΤΟΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΪΖΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΛΟΥΚΑΣ
ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΣΑΧΙΝΙΑΝ ΝΑΡΟΤ
ΣΕΤΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΣΙΔΗΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
ΧΑΡΚΙΟΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΗΣ ΑΛΕΞΗΣ

 
C1
(ΜΑΪΟΣ 2011)

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗ ΖΩΗ
ΣΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΟΥΤΟΥΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΤΣΙΚΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΗ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ
ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

 

C2
(ΜΑΪΟΣ 2011)

ΑΓΕΡΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
ΑΞΑΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
ΚΑΠΝΙΑ ΒΑΪΑ
ΚΑΤΣΙΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΛΗ ΑΜΑΛΙΑ
ΠΟΛΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΖΕΦΕΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

B2
(ΜΑΪΟΣ 2011)

ΑΒΑΡΙΚΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΛΙΚΑΝΙΩΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΒΥΡΩΝΑΣ
ΒΛΑΧΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
ΓΙΟΥΡΟΥΚΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΓΚΟΥΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΓΚΥΡΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΛΥΚΟΥ ΜΕΛΙΝΑ
ΔΑΡΚΑΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΔΑΦΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΒΑΝΩΒ ΚΑΛΙΝ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΑΛΑΓΚΑΤΣΗ ΟΛΓΑ
ΚΑΛΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΗΤΣΟΥΡΑ ΡΟΔΗ
ΜΠΑΓΚΟΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΜΠΑΛΚΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΠΟΥΝΤΙΟΥΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΜΠΟΥΝΤΙΟΥΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
ΞΕΝΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΪΖΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΛΟΥΚΑΣ
ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΣΕΤΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΣΙΝΟ ΒΙΟΛΕΤΑ
ΣΟΛΩΜΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΖΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

 

C2
(ΜΑΪΟΣ 2011)

ΑΓΕΡΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
ΑΞΑΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
ΒΓΟΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΕΤΖΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΓΚΟΥΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
ΚΑΠΝΙΑ ΒΑΪΑ
ΚΑΤΕΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΤΣΙΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΛΗ ΑΜΑΛΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΠΙΣΑΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΜΠΟΥΚΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ
ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗ ΖΩΗ
ΞΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΣΙΚΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΟΛΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΣΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΤΡΑΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΣΤΡΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΖΕΦΕΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

B2  
(ΜΑΪΟΣ 2011)

ΑΒΑΡΙΚΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΒΛΑΧΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΔΑΡΚΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΑΦΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΚΑΜΒΟΥΝΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΤΣΕΑ-ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΟΛΗ

ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΜΠΑΓΚΟΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΜΠΑΛΚΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΝΤΑΤΣΙΟΥΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

ΞΕΝΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΣΤΡΟΓΓΥΛΑΚΗ ΝΙΟΒΗ

ΤΕΡΙΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΧΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

 

 

 

C2 

(ΜΑΪΟΣ 2011)

ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

BEGINNERS 
(ΜΑΪΟΣ 2011)

ΓΙΑΜΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΑΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΛΙΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

ELEMENTARY 
(ΜΑΪΟΣ 2011)

ΜΑΓΙΑ ΑΝΙΤΑ

 

 

BASIC
(ΜΑΪΟΣ 2011)

ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΦΩΣΤΙΕΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΥΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

© 2020 Κέντρα Ξένων Γλωσσών Ε. Γαλουζίδου All rights reserved.

We use cookies to provide the services and features offered on our website, and to improve our user experience. Continue browsing if you are ok with this, or learn more about cookies.