Επιτυχόντες Σπουδαστές στα ΓΑΛΛΙΚΑ
ΚΕΝΤΡΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ Ε. ΓΑΛΟΥΖΙΔΟΥ

2016
Α1
(ΜΑΪΟΣ 2016)
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
B2
(ΜΑΪΟΣ 2016)

 

ΑΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

SORBONNE C1
(ΜΑΪΟΣ 2016)

 

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2015
DELF B1
(ΜΑΪΟΣ 2015)
ΑΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
DELF B2
(ΜΑΪΟΣ 2015)

 

ΦΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

SORBONNE 1
(ΜΑΪΟΣ 2015)

 

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΑΤΣΙΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

2014
DELF A2
(ΜΑΪΟΣ 2014)
ΑΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

DELF B1
(ΜΑΪΟΣ 2014)
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΥΡΤΩ

ΠΑΪΖΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

DELF B2
(ΜΑΪΟΣ 2014)

 

ΣΕΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

SORBONNE 1
(ΜΑΪΟΣ 2014)

 

ΓΕΡΑΚΙΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ - ΕΡΡΙΚΑ

2013
DELF A2
(ΜΑΪΟΣ 2013)

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΑΪΖΑΝΟΥ ΜΑΡΙΛΥ

DELF B1
(ΜΑΪΟΣ 2013)

 

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΣΗΦ

ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΕΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΤΣΟΥΤΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

DELF B2
(ΜΑΪΟΣ 2013)

 

ΑΛΝΑΤΖΑΡ ΚΙΦΑ

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2012
DELF B2
(ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2012)

 

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

DELF A2
(ΜΑΪΟΣ 2012)

 

ΤΣΟΥΤΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

DELF B1
(ΜΑΪΟΣ 2012)

 

ΑΛΝΑΤΖΑΡ ΚΙΦΑ

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΘΕΟΧΑΡΗ ΕΛΕΝΗ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

DELF B2
(ΜΑΪΟΣ 2012)

 

ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΤΣΟΥΤΣΙΑ ΑΘΗΝΑ

ΤΣΟΥΤΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

2011
DELF A2
(ΜΑΪΟΣ 2011)

 

ΚΙΦΑ ΑΛΝΑΤΖΑΡ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 

DELF B1
(ΜΑΪΟΣ 2011)

 

ΑΝΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΜΑΡΣΕΛΗ ΔΑΝΑΗ

ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΣΜΥΡΝΙΩΤΗ ΑΝΘΗ

ΤΣΙΔΗΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΤΣΟΥΤΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΤΣΟΥΤΣΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΑΘΗΝΑ

ΤΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

DELF B2
(ΜΑΪΟΣ 2011)

 

ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΠΟΛΟΒΙΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΕΜΙΝΑ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΣΧΟΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2010
DELF A1
(ΜΑΪΟΣ 2010)

 

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

DELF A2
(ΜΑΪΟΣ 2010)

 

ΜΠΟΥΝΤΙΟΥΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΜΠΟΥΝΤΙΟΥΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΜΑΡΣΕΛΗ ΔΑΝΑΗ

ΠΑΙΖΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΠΟΥΛΗΜΕΝΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΜΥΡΝΙΩΤΗ ΑΝΘΗ

ΤΣΟΥΤΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΤΣΟΥΤΣΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΑΘΗΝΑ

ΤΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΤΣΙΔΗΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 

DELF B1
(ΜΑΪΟΣ 2010)

 

ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΜΠΙΣΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΣΚΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΤΖΙΓΚΟΥΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

DELF C1
(ΜΑΪΟΣ 2010)

 

ΤΣΙΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2009
DELF A2
(ΜΑΪΟΣ 2009)

 

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΠΕΛΙΠΜΠΑΣΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΤΖΙΓΚΟΥΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΓΙΑΤΣΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΜΠΙΣΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΚΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΤΣΙΤΣΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ

 

DELF B1
(ΜΑΪΟΣ 2009)

 

ΛΕΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

DELF B2
(ΜΑΪΟΣ 2009)

 

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΚΑΤΑΚΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΤΣΙΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2008
DELF A1
(ΜΑΪΟΣ 2008)

 

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΜΑΡΥΛΙΣ 

 

DELF B1
(ΜΑΪΟΣ 2008)

 

ΑΛΝΑΖΑΡ ΣΑΕΡ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΒΕΛΩΝΗ ΕΛΕΝΗ

ΓΕΡΑΚΙΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΕΡΡΙΚΑ

ΓΙΑΤΣΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΖΑΖΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΡΕΤΗ

ΚΑΤΣΕΑ-ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΔΑΝΑΗ

ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΙΩΝΑΣ

ΝΕΣΤΕΡΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΡΕΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΚΟΚΟΤΑ ΑΜΑΛΙΑ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

ΤΣΙΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΗ ΛΥΔΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

DELF B2
(ΜΑΪΟΣ 2008)

 

ΚΑΡΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΣΟΦΙΑ

2007
DELF A1
(ΜΑΪΟΣ 2007)

 

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

DELF A2
(ΜΑΪΟΣ 2007)

 

ΓΕΡΑΚΙΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΕΡΡΙΚΑ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΤΣΙΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 

DELF B1
(ΜΑΪΟΣ 2007)
 

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΒΕΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΑΡΑΙΑΚΟΦΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΑΡΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΣΟΦΙΑ

ΚΟΥΤΣΑΦΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΑΥΡΟΥΓΙΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΡΕΠΑΝΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

DELF B2
(ΜΑΪΟΣ 2007)

 

ΑΞΑΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

ΚΑΤΣΙΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΤΟΥΤΟΥΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΤΟΥΤΟΥΖΗ ΜΙΚΑΕΛΑ-ΜΑΡΙΑ

SORBONNE 2
(ΜΑΪΟΣ 2007)

 

ΜΑΛΑΜΑ ΠΟΡΦΥΡΙΑ-ΑΝΘΗ

© 2020 Κέντρα Ξένων Γλωσσών Ε. Γαλουζίδου All rights reserved.

We use cookies to provide the services and features offered on our website, and to improve our user experience. Continue browsing if you are ok with this, or learn more about cookies.